G-V434BCE871
Menu
Sepetim

Dünyanın Heryerine Bir Günde , Türkiyenin Her Yerine Bir Saatte Çiçek Gönderimi Yapılır.

Şartlar & Koşullar

 Şartlar ve koşullar

 • ÇİÇEKLER / ÜRÜNLER BENZER OLABILIR
 • Web sitemizde ki resimler sistem görüntüleri ve sadece referans için ve teslim çiçekler farklı görünebilir. Mümkün olduğunca yakından maç için her türlü çaba gösterilirken, bazen renk tonları web sitesi görüntüsünden farklı olabilir. Tam bir renk yoksa, günün kullanılabilirliğine bağlı olarak, alternatif bir renkle değiştirme hakkını saklı tutuyoruz ve belirli bir çiçek yoksa, orijinal isteği mümkün olduğunca yakından eşleştirmek için aynı değerde veya daha büyük bir değere uygun bir alternatif sunulacaktır. Bazı çiçek ve bitki ürünleri daha uzun ömürlü sağlamak için tomurcuk teslim edilebilir. Ambalaj, kutu veya vazo vb. günün müsaitliğine bağlı olarak değişebilir.
 • EKSTRA HEDIYELER (ADD ONS)
 • Teddy Bear, Vazo veya Balonlar vb de sipariş edilirse, onlar çiçeklerile teslim edilecektir. O günün durumuna bağlı olarak, öğeye görüntüden renk/ifade değişikliği sağlama hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu her zaman sipariş, kırmızı, beyaz, şampanya vb sadece marka adı gerekirse değişebilir sipariş edilecektir şaraplar için geçerli değildir. Sarf malzemeleri yle ilgili olarak, kullanılamayan bir öğe benzer bir alternatifle değiştirilecektir. Çoğu durumda Ekstra Hediyeler / Kek / Çikolata Çiçekler eşlik etmek zorunda. Bu durumda bir mesaj Hiçbir Ürün Seçili tavsiye edecek ve siparişinize Çiçek eklemeniz gerekir.
 • Teslim
 • Eğer internetflorist.biz bir sipariş ederseniz, çiçekler genellikle ertesi gün teslim edilebilir. Teslimat bizim çiçekçi durumuna bağlıdır gibi, biz belirli bir süre garanti edemez. Bazı konumlar için veya PM teslimat seçme imkanına sahip olacaktır. Teslimat gününde yerel bir tatil / Pazar varsa, çiçekçi teslimat günü değiştirme hakkına sahiptir. Bazı teslimat kesme süreleri yoğun dönemlerde önceden haber verilmeden değişebilir. Valentin Günü veya Anneler Günü gibi çok özel tarihlerde bazı farklı koşullar geçerli olabilir. Büyük miktarda siparişin olduğu dönemlerde, siparişinizi verirken bu seçeneği seçebiliyor olsak bile, sabah veya öğleden sonra teslimatını garanti edemeyiz. Böyle özel bir süre teslimatı seçtiğiniz gün yapılmazsa, çiçekçi bunu mümkün olan en erken zamanda teslim etme hakkını saklı tutar. Ertesi gün bile olabilir.
 • TESLIMAT İçİn ZORUNLU BİlGİLER
 • Biz çiçek sipariş için alıcının yerel telefon numarası yanı sıra tam ve doğru bilgi olması gerekir. Çiçekçi alıcıyı arayıp teslimat adresini istemez. Müşteri tarafından sağlanan bu bilgiler olmadan, Internetforist.biz siparişin teslimini garanti edemez ve para iadesi yapılamaz. Çiçekçimiz alıcı adresinin yanlış olduğunu fark ettiğinde, sizinle iletişime geçmeye çalışacağız. Ancak, bir teslimat sadece 2 günlük bir teslimat ile teyit edilebilir, örneğin sipariş 15 Haziran için ise, biz 13 Haziran'da düzeltilmiş adres olması gerekir. Müşteri bilgilerinin doğruluğundan sorumlu olduğundan, sipariş teslim edilemiyorsa Internetflorist sorumlu olmayacaktır. Bu durumda siparişin iadesi yapılmaz.
 • TESLIMAT ÜCRETLERI
 • Sipariş işlemi sırasında bir teslimat ücreti görüntülenebilir. Teslimat ücretleri alana ve çiçekçimizin orada teslim edilebizin indeki müsaitliğine bağlıdır. Bazı mağazalar belirli alanları reddedebilir, bu durumda sipariş iptal edilecektir. Eğer uzak bir alanda bir çiçek teslim gerektirir durumda, çiçekçi bu teslimat için ekstra bir maliyet gerektirebilir. Bu durumda teslimatöncesi sizinle irtibata geçeceğiz.
 • ALıCı YOK / EVDE DEĞIL
 • Çiçekçimiz teslimatöncesi alıcıyla her zaman telefonla iletişime geçmeye çalışır. Bazı durumlarda, alıcıyla konuşmadan veya telefona yanıt vermezlerse teslimatı yapmaya çalışırlar. Çiçekçi bir koruyucu kişi veya kapıcı tarafından çiçek bırakarak teslim yapabilirsiniz. Bu da teslim olarak kabul edilir. Alıcı herhangi bir nedenle çiçek almayı reddederse, çiçekçi çiçekleri hazırladı ve teslim etmeye çalıştı olarak hiçbir geri ödeme verilebilebilir.
 • Değişiklik
 • Teslim adresi nin ve çiçeklerin teslim edilmesi gereken kişinin değiştirilmesi, ancak teslim tarihinden 2 gün önce yapıldığında garanti edilebilir. Kısa süreli bildirimde değişiklik gönderilirse Internetflorist siparişi iptal etme hakkını saklı tutar. Aynı durum kart iletisi değişiklikleri için de geçerlidir. Çiçek siparişinizin mesajını değiştirmek istiyorsanız, siparişinizin teslim edilmesi için 1 gün önce yazılı olarak yapmamız gerekir. Aksi takdirde kısa mesajın değişimini doğrulayamayız. Bir otele, hastaneye veya halka açık bir binaya çiçek göndermek istiyorsanız, teslimatı garanti edemeyiz. Ancak, talep çoğu durumda çiçekler gelecektir. Böyle bir yere teslimat için tam adres ve telefon numarası daha da önemlidir. Lütfen bu gibi durumlarda teslimat yorum alanında bulunan tüm bilgileri (oda numarası gibi) sağlayın. Bizim çiçekçi bir posta kutusuna çiçek teslim edemez, alternatif bir adres sağlamak gerekir, ya da biz sipariş iptal etmek gerekir. Alıcı çiçekleri reddederse, internetflorist tarafından geri ödeme için hakkınız yoktur.
 • AYNI GÜN TESLİMAT
 • Web sitemize sipariş verirseniz normalde çiçekler ertesi gün teslim edilebilir. Bazı yerler aynı gün içinde teslimat sunsa bile, bunu garanti edemeyiz.
 • GEÇ TESLIMATLAR
 • Çiçekçimizin kontrolden çıktığı geç teslimatlar için müşteriye para iadesi olmayabilir. Örneğin, alıcı evde değilse veya verilen adreste şu anda kullanılamıyorsa. Ancak, bizim çiçekçi her zaman telefonla önce alıcı iletişim kurmak ve bir teslimat düzenlemek için çalışacağız.
 • MÜCBIR SEBEP
 • Yerel çiçekçi ve kontrol den kontrol dışında herhangi bir öngörülemeyen olaylar nedeniyle Internetflorist.biz, teslimatı istenilen tarihte garanti edemeyiz. Bu, Covid-19 nedeniyle tüm mevcut kısıtlamaları içerir. Bu durumda çiçekçi bile 1 gün sonra çiçek teslim etme hakkına sahiptir.
 • İPTAL POLİTİKASI
 • Çiçek siparişinizi iptal etmeniz gerekiyorsa, lütfen özel sipariş numaranızın bu iptal talebinin teslimat tarihinden 48 saat önce yazılı olarak yapılması gerektiğine bakın. Tüm davalar bu son tarihten sonra bize gönderilir, iptal ve geri ödeme garanti edilemez. Lütfen isteğinizi orders@internetflorist.biz adresine gönderin
 • ŞİKAYETLER
 • Verilen hizmetten ve alıcının aldığı çiçeklerden memnun olmadığınızda, lütfen bize yazılı bir şikayet ve buketin bir resmini gönderin. Şikayeti teslim tarihinden itibaren 2 gün içinde almalıyız. Aksi takdirde şikayetinizi dikkate alamayabiliriz.
We use cookies and other similar technologies to improve your browsing experience and the functionality of our site. Privacy Policy.